Montessori: predsudky a skutočnosť
01:41:52

Montessori: predsudky a skutočnosť

21.06.2019

Ako pozorovať, podporovať a rešpektovať prirodzený vývin detí? Čo máme na mysli, ak hovoríme, že potrebujú bezpečný priestor? Čo sa dospelí pýtajú rodičov detí v Montessori triede? Aké predsudky a obavy majú? Má Montessori pedagogika odpovede na súčasné potreby vzdelávania? S pani učiteľkou Alenou Balogovou, metodičkou Veronikou Ščepánkovou a Dodom Dobríkom, ktorého syn absolvoval 12 rokov Montessori vzdelávania sme 11. októbra 2016 diskutovali v Trenčíne o slobode a zodpovednosti vo výchove.

Podcast Rozhovory Choices je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: choicessk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.