Na Zemi dobre mi
01:32:27

Na Zemi dobre mi

15.07.2019

Ako sa môžeme správať ohľaduplnejšie a šetrnejšie k našej planéte, aby sa z jej zdrojov a krás tešili aj budúce generácie? Nápadov a podnetov je veľa. Našimi hosťami 16. apríla 2019 boli Zuzka Vakošová (Zero Waste Trenčín), Martina Novotová (BEZOBALiS) a Tomáš Šmátrala (Prales deťom). Diskusia   bola súčasťou podujatia Have you heard?, ktoré pri príležitosti Dňa Zeme organizovala v Trenčíne Bastart Sisters Art – sesterská značka tvorivo spájajúca recykláciu a umenie.

Podcast Rozhovory Choices je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: choicessk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.