Ostrov hudby film – rozhovor
53:32

Ostrov hudby film – rozhovor

29.06.2019

Projekt, ktorý v troch edíciách spojil nezávislé hudobné vydavateľstvá a komunity muzikantov, sa rozrástol o dokument približujúci súčasnú alternatívnu slovenskú hudobnú scénu zahraničnému publiku. Dokument nakrútený v angličtine a bez komerčného partnera je jedinečným audiovizuálnym svedectvom našej doby. 5. februára 2019 sme sa rozprávali s jeho režisérkou a producentkou Martinou Slovákovou, autorom námetu Richardom Čermákom a Martinom Turzíkom z hudobného vydavateľstva Deadred Records.

Podcast Rozhovory Choices je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: choicessk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.