Ľuboš Blaha - Kam speje slovenská a európska ľavica?
01:37:31

Ľuboš Blaha - Kam speje slovenská a európska ľavica?

13.05.2021

Kam smeruje naša (slovenská a európska) ľavica?  Je Smer ľavicová strana? Prečo zlyhala tretia cesta? Prečo  sociálno-demokratická ľavica prudko klesá a jej voličov oslovujú pôvodne okrajové krajne ľavicové či pravicové strany?  Má ľavica reálne vízie ako ďalej? Chce len reformovať kapitalizmus alebo chce nastoliť demokratický socializmus? Aké sú nástroje ľavicovej politiky? Vie ľavica ponúkať reálne, uskutočniteľné a efektívne riešenia? Je základný nepodmienený príjem vhodný nástroj? Čo robiť? Vie to ľavica? Ako môže zlepšiť život ľudí? Je vôľa a je aj cesta? Odpovede na tieto a  ďalšie otázky  budete počuť v diskusii s poslancom NR SR a predsedom  Výboru NR SR pre európske záležitosti Ľubošom Blahom.

Podcast Roman Michelko / Veci Verejné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.