Matka a dcéra: Ako nájsť istotu v neistej dobe
06:49

Matka a dcéra: Ako nájsť istotu v neistej dobe

01.03.2021

Hovorí sa, že slovenská žena je ako švédska oceľ, prežije všetko. Prežijeme dve aj tri materské za sebou, prežijeme bývanie u svokry, aj to, keď si švagriná so švagrom postavia dom s bazénom a predzáhradkou, a vy sa tlačíte v trojizbovom byte. Bez výhliadky na bazén. Bez výhliadky na koniec karantény a lockdownov...

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/rodinka/message

Podcast rodinka.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: rodinka.sk
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.