Rodičoviny

Rodičoviny

Podcast o rodičovstve a veciach s tým spojenými.

Podcast Rodičoviny je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

59:24
  
07.04.2021

Rodičoviny #5 Majo Riško

Aby stále neprevládali ženy, do dnešnej časti sme si zavolali nášho kamaráta Maja. Majo má 7 ročnú Tamarku, s ktorou majú skutočne vtipné príbehy, ktoré by ste nemali prepásnuť.
45:28
  
30.03.2021

Rodičoviny #4 Šestonedelie

V tejto epizóde sa rozprávame o prvých dňoch doma po prepustení z pôrodnice. Aké boli prvé prebalovania, obliekania, uspávania. Skrátka, všetko poprvé.
55:39
  
21.03.2021

Rodičoviny #3 Yasmine Taty

Tentokrát sme si troška okorenili diel a zavolali pre vás prvého hosťa, ktorým je Yasminka Taty. Yasminka je tanečníčka, modelka a hlavne, ma dvojičky, čiže sa môžete tešiť na príbehy plné súrodeneckej "lásky" a iných srandičiek.
01:20:12
  
07.03.2021

Rodičoviny #1 - Tehotenstvo, pôrod

Čaute rodičia i nerodičia, v prvom dieli vám porozprávame o tom, ako nám Natálka a Lenka otehotneli, aký mali priebeh a ako to všetko zvládli na pôrodnej sále. Aby to nebolo všetko len z pohľadu žien, na to tu bude vždy Rišo, ktorý všetko prerozpráva z mužského pohľadu.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.