Rezzocast

Rezzocast

Autor: Rezzonate
Nahliadnite do pozadia slovenskej klubovej scény, zistite prečo by sa človek dal na DJskú kariéru aj aké radosti a strasti zažívajú promotéri v aktuálnej situácií. Príhody z hraní aj organizovania, prezentované členmi REZZONATE Crew, pôsobiacej v oboch oblastiach, založenej na sklonku najväčšej podpásovky tomuto odvetviu.

Podcast Rezzocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (1 epizóda)

01:27:25
  
01.03.2022

Rezzocast S1E1: Čo nám DJ-ing dal a naopak zobral? Kto nás inšpiroval?

Vitajte pri počúvaní Rezzocastu. Podcastu z dielne REZZONATE Crew, kde sa ako tak pravidelne snažíme ponúknuť náhľad do sveta DJingu. Follow REZZONATE socials for more content. FB: https://fb.me/rezzonate.events/ IG: @rezzonate.events Mäsokombinát FB: https://fb.me/masokombinatsk IG: @masokombinats...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.