(re)štarty v IT

(re)štarty v IT

(re)štarty v IT je podcast o začiatkoch IT kariéry. Vypočujte si rozhovory s ľuďmi z rôznych profesií o výzvach, ktorým vo svojich IT začiatkoch čelili, o tom, ako ich prekonali a ako sa nimi môžete inšpirovať vy. Všetky informácie o hosťoch a detaily epizód nájdete na stránke podcastu: https://www.restarty.dev

Podcast (re)štarty v IT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

58:09
  
pred 3 dňami

6. Richard Ross: Najdôležitejšie je pýtať sa

Scrum tréner Richard Ross o Scrume a zavádzaní zmien, o tom, prečo mu chýba programovanie a o tom, že je dôležité mať sa od koho učiť. Viac informácií nájdete na stránke epizódy.
41:36
  
24.03.2022

5. Stanislav Hrivňák: Rád vidím výsledky svojej práce

Data scientist Stanislav Hrivňák o fyzike, práci s dátami, rozdieloch medzi akademickým a komerčným programovaním a o tom, že IT nie je len pre vyštudovaných informatikov. Viac informácií nájdete na stránke epizódy.
26:43
  
10.03.2022

4. Kateřina Bruzlová: Od japončiny k UX dizajnu

UX dizajnérka Kateřina Bruzlová o ceste z netradičného odboru do IT, o vplyve kamarátstiev s ajťákmi a o tom, ako zistila, že môže v práci robiť to, čo bolo predtým len hobby. Viac informácií nájdete na stránke epizódy.
57:12
  
15.02.2022

3. Martin Večeřa: Cesta je cieľ

QA manažér a startup CEO Martin Večeřa o programovaní pred dobou internetu, ceste od programovania k manažmentu a o tom, že startup sa dá budovať aj popri práci. Viac informácií nájdete na stránke epizódy.
38:04
  
15.02.2022

2. Lala Guliyeva: I didn’t know coding can earn me money

Frontend developer Lala Guliyeva about learning technology through Harry Potter, finding opportunities in Azerbaijan and overcoming obstacles for people from outside the EU. You can find more information and shownotes on the episode detail page.
56:38
  
15.02.2022

1. Radovan Križalkovič: Naše povolanie neurčuje, kto sme

Full-stack developer Radovan Križalkovič o tom, ako sa z právnika stal ajťákom, o radosti z učenia a o tom, že sa netreba príliš identifikovať so svojim povolaním. Viac informácií nájdete na stránke epizódy.
01:32
  
04.02.2022

Teaser podcastu

(re)štarty v IT je podcast o začiatkoch IT kariéry.  Vypočujte si rozhovory s ľuďmi z rôznych profesií o výzvach, ktorým vo svojich IT začiatkoch čelili, o tom, ako ich prekonali a ako sa nimi môžete inšpirovať vy.  Všetky informácie o hosťoch a detaily epizód nájdete na stránke podcastu:...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.