Rodinný kRok: Ako sa muž stáva otcom
35:37

Rodinný kRok: Ako sa muž stáva otcom

25.05.2021

Podcastom zo Vzťahova sa pripájame ku kampani Dňa rodiny s mottom: "Otec nablízku". Psychologička Denisa Zlevská sa rozpráva so psychoterapeutmi Ivanom Valkovičom a Vladom Hambálkom o tom, ako sa otec stáva otcom, čo jedinečné do rodiny a do vzťahu s deťmi prináša a o ďalších zaujímavých témach.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.