Za útokom na Moskvu bol strach z Budapešti
36:45

Za útokom na Moskvu bol strach z Budapešti

25.06.2021

Pred 80 rokmi napadlo Nemecko Sovietsky zväz. Slovensko sa pridalo, hlavnou motiváciou bolo získať Hitlerovu priazeň v súperení s rozpínajúcim sa Maďarskom. Vypočujte si Tomáša Kluberta v rozhovore s Jozefom Hajkom.   

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.