Rodinný kRok: O tom, ako v rodine udomácniť vzájomnú pomoc so Zuzanou Vaškovou.
44:25

Rodinný kRok: O tom, ako v rodine udomácniť vzájomnú pomoc so Zuzanou Vaškovou.

25.10.2021

Nový diel podcastu Rodinný kRok je o tom, ako do praktického spolunažívania pozvať všetkých členov rodiny a ako sa naučiť vzájomne spolupracovať. Denisa Zlevská sa na danú tému rozprávala so Zuzanou Vaškovou, zakladateľkou výnimočnej materskej škôlky opierajúcej sa o princípy Montessori pedagogiky.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.