Deň prvý: Egocentrizmus - tichý zabijak
07:26

Deň prvý: Egocentrizmus - tichý zabijak

08.02.2021

Pri príležitosti Národného týždňa manželstva (NTM) pripravili odborníci z krajiny vzťahov - Vzťahovo.sk 7-dielnu sériu podcastov k jeho téme: Bezpečne v manželstve. V 1. časti sa psychologička Denisa Zlevská pozrie na nebezpečenstvo egocentrizmu vo vzťahoch a ponúkne cestu, ako sa mu vyvarovať.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.