Rodinný kRok: O zrelej láske, obetavosti, hraniciach a odpustení so saleziánom Andrejom Kňaze
32:59

Rodinný kRok: O zrelej láske, obetavosti, hraniciach a odpustení so saleziánom Andrejom Kňaze

15.11.2021
Nový diel vzťahováckeho podcastu je o láske. Na túto tému sa Denisa Zlevská rozpráva s kňazom a tak trochu aj psychológom Andrejom Kňazem. Spolu rozobrali atribúty zrelej lásky, ktorá je stavebným materiálom kvalitných vzťahov. Dotkli sa tiež tém odpustenia či vlastnej obetavosti a hraníc.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.