Deň siedmy: Ne/bezpečný sex
09:56

Deň siedmy: Ne/bezpečný sex

14.02.2021

Prinášame posledný diel série vzťahováckych podcastov, ktorými sa pripájame k Národnému týždňu manželstva a jeho tohtoročnej kampani s mottom: Bezpečne v manželstve. Dnes ponúkne psychologička Denisa Zlevská odpovede na otázky, čo tvorí uspokojivý sexuálny život a ako si ho vo vzťahu udržať.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.