Rodinný kRok: Ako nás peniaze robia šťastnými
31:40

Rodinný kRok: Ako nás peniaze robia šťastnými

08.06.2021

V podcaste zo Vzťahova sa Denisa Zlevská zhovára s ekonómkou a expertkou na rodinné financie Máriou Lettrichovou o tom, ako naučiť deti vnímať hodnotu práce ako zdroja financií, ako nastaviť vreckové, ako ich naučiť sporiť i o tom, ako v nich vybudovať cit pre potreby iných a ochotu dávať zo svojho.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.