Tri vážne témy, kde môže vláda ukázať jednotu alebo sa začne jej rozklad
13:08

Tri vážne témy, kde môže vláda ukázať jednotu alebo sa začne jej rozklad

25.11.2020

Jozef Hajko a Jaroslav Daniška rozoberajú voľbu generálneho prokurátora, balíček ústavných zmien a reforiem financovaných z Fondu obnovy EÚ. Všetky tri balíky ukážu odlišné priority vládnych strán a budú testom, či je stále viac toho, čo ich spája, alebo pribudlo tém, ktoré ich zásadne rozdeľujú. Vládna koalícia stojí pred rozhodujúcimi dňami, ktoré určia, ako a či bude fungovať ďalej.


Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.