Rodinný kRok: Rodinné šťastie na zeleno
51:15

Rodinný kRok: Rodinné šťastie na zeleno

22.04.2021

Projekt Vzťahovo.sk prináša každý mesiac tému podľa rodinného kalendáru kRok spojenú s budovaním rituálov šťastnej rodiny. V aprílovom podcaste sa psychologička Denisa Zlevská rozpráva s Dankou Arvay a Katkou Lajčákovou z Outdoormamas.sk o tom, ako viesť deti k láske k prírode.

Podcast Redakčný podcast denníka Štandard je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.