Ranná Káva | Rádio Jemné

Ranná Káva | Rádio Jemné

V našej rannej show sa nikdy neponáhľame. Hráme len príjemnú hudbu a každý deň k nám na rannú kávu príde zaujímavý hosť, ktorý má čo povedať. Spoločnosť vám robí zohratá moderátorská dvojka Martina Comisso a Lukáš Pinček. So svojimi (len) dobrými správami ju dopĺňa Erika Slaná. Sme spolu každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej!

Podcast Ranná Káva | Rádio Jemné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (65 epizód)

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK