Snehulienka a ponuka, ktorá sa neodmieta
18:06

Snehulienka a ponuka, ktorá sa neodmieta

19.12.2020

Snehulienka možno musí ujsť do lesa, no rozhodne neuteká pred príležitosťami. Ako inak by sa jej a jej siedmim nízkym kumpánom podarilo získať kontrolu nad celým ilegálnym trhom v lese?

Vypočujte si aj na YouTube.com
Soundtrack: @philwarre https://www.instagram.com/philwarre/

Covert Affair by Kevin MacLeod https://incompetech.com/
Promoted by MrSnooze https://youtu.be/iYOvAO1rAM0
License: CC BY 3.0 https://goo.gl/Yibru5

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/radoslav-marek/message

Podcast Radoverzum: Fantasy rozpravy a príbehy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radez
Kategórie: Fiction
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.