4. O svadobných prípravách či úteku spred oltára ale aj o dlhoročnom manželstve.
58:45

4. O svadobných prípravách či úteku spred oltára ale aj o dlhoročnom manželstve.

18.08.2020

Svadba ako aj samotné manželstvo je veľký krok v živote a práve o tom sme sa rozprávali s mladým párom ktorý sa na tento krok odhodlal. Dozviete sa aj od ženícha na úteku ako zrušil svadbu pár dní pred veľkým dňom D ale aj to aké to je žiť už 37 rokov v manželstve. K téme sa vyjadril aj psychológ Juraj Zajac. 

Instagram: https://www.instagram.com/psychokaviaren.podcast/

Youtube: (www.youtube.com/c/psychokaviarenpodcast)

www.psychokaviaren.sk

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.