18. Aj pri výbere bytu môže hrať dôležitú rolu architekt. CEO Peter Fritsch z firmy Create Space 1.časť
24:11

18. Aj pri výbere bytu môže hrať dôležitú rolu architekt. CEO Peter Fritsch z firmy Create Space 1.časť

08.04.2021

Architektúra ako aj dizajn sú doležitou súčasťou nášho bývania. Preto sme sa pri káve rozprávali s architektom práve na túto tému. Peter fritsch je zakladateľom firmy Create Space a pôsobí ako architekt osem rokov vo Viedni. Okrem architektúry a bytového dizajnu sme sa rozprávali aj o jeho začiatkoch a o tom čo ho viedlo k tomu aby sa presadil práve vo Viedni. 

instagram @createsoace_for_art @psychokaviaren.podcast

www.createspace.sk a www.psychokaviaren.sk

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.