#2. Live podcast na ClubHouse. Téma: Bývanie
01:18:05

#2. Live podcast na ClubHouse. Téma: Bývanie

19.03.2021
Bývanie je téma ktorú každý z nás aspoň raz za život určite rieši vo svojej hlave. Z toho dôvodu sme sa rozhodli porozprávať s Kristínou Janecovou na túto tému live na ClubHouse v rámci štvrtkovej diskusie naživo pod hlavičkou PsychoKaviarne. Keďže v mojom živote je téma Bývanie opäť aktuálna, v rámci mini série Vám túto túto problematiku priblížim. Kristína vniesla do rozhovoru aj zaujímavé postrehy ktoré nadobudla v Dánsku. Určite sa oplatí sledovať či už www.psychokaviaren.sk alebo instagram @psychokaviaren.podcast ako aj @KEYDZEJKA. Ak máš chuť sa pripojiť do live diskusie poď na ClubHouse vo štvrtok večer :) @Ivan Zelenka @psychokaviaren --- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.