12. Život s nesprávne predurčeným pohlavím. Čo je tranzícia a čo všetko zahŕňa ?
27:15

12. Život s nesprávne predurčeným pohlavím. Čo je tranzícia a čo všetko zahŕňa ?

30.11.2020

Väčšina ľudí uznáva dva rody. Buď si chlapec alebo dievča. Preto by sme mali vedieť o tom, že sú aj ľudia ktorí sa nedokážu identifikovať s predurčeným pohlavím. Bohužiaľ nie vždy sú uznávaní ako plnohodnotná súčasť spoločnosti.  Na túto tému som sa rozprával s Amy ktorá je trans-žena a okrem iného mi objasnila aj to čo znamená tranzícia a aký je jej priebeh. 

Instagram: https://www.instagram.com/psychokaviaren.podcast/

Youtube: (www.youtube.com/c/psychokaviarenpodcast)

www.psychokaviaren.sk

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.