13. Keď rómske dieťa vyrastá v bielej rodine. Natália Kubičková 1.časť
35:29

13. Keď rómske dieťa vyrastá v bielej rodine. Natália Kubičková 1.časť

11.12.2020

Adopcia je komplikovaný proces s ktorým sa musia vysporiadať tak rodičia ako aj deti. O to viac pokiaľ sa rozhodne biela rodina adoptovať si rómske dieťa. Príbeh o rasizme , o tom aké to je stáť na dvoch brehoch a nepatriť ani do jedného sveta, vyrozpráva Natália Kubičková ktorú ako malú adoptovali a už od útleho veku sa musela naučiť vysporiadať s faktom, že jej pleť má tmavší odtieň.  

Instagram: https://www.instagram.com/psychokaviaren.podcast/

Youtube: (www.youtube.com/c/psychokaviarenpodcast)

www.psychokaviaren.sk

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.