20. Vyhladávané a najmenej obľúbené časti mesta v Bratislave s Denisou Rathouskou z Delop Real 1.časť
30:53

20. Vyhladávané a najmenej obľúbené časti mesta v Bratislave s Denisou Rathouskou z Delop Real 1.časť

23.04.2021

To že ceny nehnuteľností rastú z roka na rok všetci dobre vieme. Ale možno nie každý vie ktorá mestká časť v Bratislave je vyhladávaná viac a ktorá menej. O tom ako aj o začiatkoch na realitnom trhu maklérky Denisy Rathouskej z Delop Real sa budeme dnes baviť pri káve kde si povieme aj výhody a nevýhody pokiaľ sa rozhodnete presťahovať z mestského bytu mimo mesta napríklad do domu.

www.delopreality.sk

www.psychokaviaren.sk

instagram : psychokaviaren.podcast

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.