16. Ako financovať vlastné bývanie ?! Poradí správca finančného majetku Emília Šoltýsová 1.časť
29:16

16. Ako financovať vlastné bývanie ?! Poradí správca finančného majetku Emília Šoltýsová 1.časť

01.04.2021

Najdôležitejší bod pri kúpe nehnutelností je otázka financovania. To aké máme možnosti a do akej výšky nám banky môžu financovať kúpu našej nehnuteľnosti ale aj aké musíme spĺňať požiadavky nám obajsní finančný poradca spoločnosti Prosight : www.prosight.sk

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/psycho-kaviaren/message

Podcast Psycho Kaviareň je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.