Pseudocast #506 – Tucet dezinformátorov, vakcína proti HIV, hry na tréning mozgu
01:05:00
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #506 – Tucet dezinformátorov, vakcína proti HIV, hry na tréning mozgu

30.05.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o tom, ako je tucet dezinformátorov o vakcínach zodpovedný za väčšinu antivax postov na Facebooku, že Moderna pracuje na vakcíne proti HIV a či hry na mobile údajne podporujúce kogntitívne funkcie fungujú tak, ako nám hovoria v reklame.

Pseudocast 506 na YouTubeZdroje* The Disinformation Dozen* Playing brain training games regularly doesn’t boost brainpower* Moderna to take mRNA flu and HIV vaccines into Phase 1 trials this year

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.