Pseudocast #312 – Karl Popper, dopad alternatívnej medicíny na onkologických pacientov, CRISPR kit do každej domácnosti
01:00:20
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #312 – Karl Popper, dopad alternatívnej medicíny na onkologických pacientov, CRISPR kit do každej domácnosti

17.09.2017
V dnešnom podcaste nám na úvod Martir porozpráva, kto bol Karl Popper, ďalej sa dozvieme, aký dopad má alternatívna medicína na dĺžku dožitia onkologických pacientov (spoiler alert : katastrofálny) a povieme si o tom, že sa dá ľahko kúpiť CRISPR sada, ktorou si aj školák môže vyskúšať geneticky modifikovať baktérie.TémyYouTubeZdroje

Intro
Karl Popper
Dopad alternatívnej medicíny na dĺžku dožitia onkologických pacientov
CRISPR kit do každej domácnosti
Outro
https://youtu.be/FSovBiJod0s
* Karl Popper
* “Alternative” medicine’s toll on cancer patients: Death rate up to 5X higher
* DIY Bacterial Gene Engineering CRISPR Kit
* Is DIY Kitchen CRISPR A Class Issue?

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.