Pseudocast #510 – CRISPR 3.0, ITER update, temná hmota brzdí galaxiu, metaštúdia o prípravkoch na chudnutie
39:43
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #510 – CRISPR 3.0, ITER update, temná hmota brzdí galaxiu, metaštúdia o prípravkoch na chudnutie

27.06.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o novinkách ohľadom CRISPR, ako pokročila výstavba ITER-u, že temná hmota zrejme vplýva na spomalenie rotácie centra Mliečnej dráhy a o metaštúdii, ktorá sa pozerala na doplnky výživy na chudnutie.

Pseudocast 510 na YouTubeZdroje* CRISPR–Act3.0 for highly efficient multiplexed gene activation in plants* World's most powerful magnet being shipped to ITER fusion reactor* Dark matter may slow the rotation of the Milky Way’s central bar of stars* Tree-ring structure of Galactic bar resonance* The terrible science behind popular weight loss products

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.