Pseudocast #498 – Zdieľanie hoaxov, mucha ukradla gén, krvné zrazeniny a AstraZeneca
57:13
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #498 – Zdieľanie hoaxov, mucha ukradla gén, krvné zrazeniny a AstraZeneca

04.04.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o tom, ako ľudia zdieľajú hoaxy, ako biela muška kedysi dávno ukradla gén rastline a o tom, prečo je také ťažké sledovať súvislosť medzi krvnými zrazeninami a vakcínou.Pseudocast 498 na YouTubeZdroje* Shifting attention to accuracy can reduce misinformation online* The Turk* A plant gene may have helped whiteflies become a major pest* Why is it so hard to investigate the rare side effects of COVID vaccines?

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.