Pseudocast #492 – Vakcíny proti Covid-19, výroba vodíku z morskej vody, vôňa nového auta
49:59
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #492 – Vakcíny proti Covid-19, výroba vodíku z morskej vody, vôňa nového auta

21.02.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o niekoľkých drobnostiach spojených s vakcínami proti Covid-19, či budeme vyrábať vodík z morskej vody a nakoľko je vôňa nového auta karcinogénna.

Pseudocast 492 na YouTubeZdroje* Israeli study finds 94% drop in symptomatic COVID-19 cases with Pfizer vaccine* The global race to produce hydrogen offshore* What to Expect after Getting a COVID-19 Vaccine* Inhalation of two Prop 65-listed chemicals within vehicles may be associated with increased cancer risk* Proposition 65

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.