Pseudocast #499 – Dlhodobé následky Covid-19, vitamín D, problémy s AI
44:15
Podcast: Pseudocast

Pseudocast #499 – Dlhodobé následky Covid-19, vitamín D, problémy s AI

11.04.2021

V tomto podcaste budeme hovoriť o dvoch témach v súvislosti s Covid-19 : aké majú následky ľudia, ktorí toto ochorenie prekonali a či nám môže pomôcť napcháavať sa vitamínom D. Na záver nám Kubko povie o nejakých problémoch s umelou inteligenciou.

Pseudocast 499 na YouTubeZdroje* 6-month neurological and psychiatric outcomes in 236 379 survivors of COVID-19: a retrospective cohort study using electronic health records* Vitamin D: The truth about an alleged Covid ‘cover-up’* Can vitamin D protect against the coronavirus disease 2019 (COVID-19)?* Not just nipples: how Facebook's AI struggles to detect misinformation* Beginning of Artificial Intelligence, End of Human Rights

Podcast Pseudocast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pseudocast
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.