Prvá dobrá – 31.10.2019 (štvrtok)
10:03
Podcast: Prvá dobrá

Prvá dobrá – 31.10.2019 (štvrtok)

31.10.2019
Viete aký je rozdiel medzi manželkou a milenkou? ? Dnešné ranné video je na tému "Ako schudnúť?" ? Nie som výživový poradca ani predajca zázračných tabletiek na chudnutie... ? Ľudia sa ma však často pýtajú, ako to že som taký chudý, relatívne veľa jem a napriek tomu nepriberiem.

Podcast Prvá dobrá je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.