Nestalo by sa to, keby si sa nezačala k*rviť!
22:59

Nestalo by sa to, keby si sa nezačala k*rviť!

01.11.2021

Tyran sa ti smeje do očí a polícia to rieši ako priestupok... NEXT? JEMENSKÝ RAJ A JEMENSKÉ PEKLO  https://open.spotify.com/episode/0IjWgPQweelotAug3OoQfh  Vianočná inšpirácia? Knihy roka 2021  https://www.martinus.sk/knihyroka  Produkcia by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/   

Podcast PROFIL ZLOČINU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.