Masturbovanie v mene božom
01:07:37

Masturbovanie v mene božom

02.05.2021

Sex kňaza s chlapcom na vozíčku. Kňazi, ktorí chodia na sexuálne zoznamky. Cirkevní predátori. Dobrá povesť je pre cirkev  zásadná, tvrdí bývalý cirkevný sudca Jan Rozek, ktorý dnes pomáha obetiam sexuálneho násilia páchaného kňazmi a duchovnými. NEXT? V MENE OTCA  https://open.spotify.com/episode/5dl1h7liCLAqd0SwzRKJXf  Dezinfekcie SANOSIL  https://www.sanosil-slovakia.sk/obchod/  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  Vyskúšaj si, aký je to pocit, byť pre niekoho dobrým anjelom...bude sa ti páčiť :)  https://dobryanjel.sk/stante-sa-dobrym-anjelom/     

Podcast PROFIL ZLOČINU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.