ZLO JE UŽ AJ NA DEDINE (Videá z Miloslavova šokovali Slovensko)
38:26

ZLO JE UŽ AJ NA DEDINE (Videá z Miloslavova šokovali Slovensko)

11.01.2022

Krutosť tu bola vždy, ale nie až takáto. Mamina 11-ročného dievčatka prosí, aby deti prestali šíriť videá z bitky a nahé fotky jej dcéry... NEXT? ODPADNÚŤ V PITEVNI NIE JE HANBA  https://open.spotify.com/episode/4woxsYgSUEIFMZ0VEpsTeR  Produkcia by ZAPO  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

Podcast PROFIL ZLOČINU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.