HODIL JU PSOVI (Prosila Boha, aby si ju zobral...)
50:38

HODIL JU PSOVI (Prosila Boha, aby si ju zobral...)

14.11.2021

"Maminka, prosím ťa, rob sa, že spinkáš." Ďalšia z týraných žien našla odvahu prehovoriť. NEXT? SÁM SEBA NAZVAL SK*RVYSYNOM  https://open.spotify.com/episode/58rt6hqGyNbCBMvbialZQF  Je jedno, v čom pôjdeš do hrobu, ale teraz to jedno nie je... Nahoď sa  https://www.vermont.sk/  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/ 

Podcast PROFIL ZLOČINU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.