Pomodli sa ruženec, zhrešila si s kňazom
57:20

Pomodli sa ruženec, zhrešila si s kňazom

28.11.2021

Presvedčil ju, že je hriešnica, aby ju v dvanástich mohol zneužívať na fare... NEXT? SEXUÁLNI DEVIANTI V HUDBE  https://open.spotify.com/episode/7wLnslbQuSValS046zCqlS  VIANOČNÝ SHOPPING  https://www.vermont.sk/  Produkcia by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast PROFIL ZLOČINU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.