2. epizóda, Profesionálny vojak - Rado Čurný
57:58

2. epizóda, Profesionálny vojak - Rado Čurný

16.04.2021

V druhej epizóde sa porozprávam s bývalým profesionálnym vojakom Radom Čurným,

Rado obliekol uniformu už vo svojich štrnástich rokoch ako študent a vyzliekol ako major v 5. pluku špeciálneho určenia.

Profesne aj súkromne pôsobil vo viac ako dvadsiatich profesiách či pozíciach, doma aj v zahraničí.

Dozviete sa o fungovaní rôznych armád, o profesiách, ktoré v armáde nájdeme, o využití skúseností v civile a tiež o zážitkoch,

ktoré Rado počas svojej 34-ročnej vojenskej kariéry zažil, na Slovensku, a v bojových misiách v Afganistane a Bosne a Hercegovine.

Podcast Profesie podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.