3. epizóda, Psychologička - Klaudia Tabačková
48:08

3. epizóda, Psychologička - Klaudia Tabačková

26.06.2021

Klaudia pracuje ako rodinná psychologička a zaoberá sa poradenstvom pre rodiny, partnerov a tiež aj malé deti. Jej profesia je veľmi pestrá avšak nie ľahká. Priblíži vám aký prístup využíva pri práci s klientmi, ako prebiehalo štúdium psychológie a tiež sa porozprávame o tom ako prebieha prechod z vysokej školy do práce. 

Ospravedlňujem sa za zhoršenú kvalitu zvuku na mojom hlase a budem sa snažiť, aby sa to pri nasledujúcich epizódach už neopakovalo. 

Podcast Profesie podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.