1. epizóda, Pracovník s mládežou - Lukáš Hrošovský
47:24

1. epizóda, Pracovník s mládežou - Lukáš Hrošovský

04.03.2021

Prvá epizóda nášho nového podcastu s hosťom Lukášom Hrošovským, ktorého profesia je pracovník s mládežou a tiež je zakladateľom organizácie SYTEV, ktorá je najväčšiou mládežníckou organizáciou na Kysuciach. Dozviete sa v čom spočíva jeho práca, ako funguje SYTEV, ako sa dá dostať na mládežnícke výmeny a o čo by ste sa mali zaujímať, ak chcete byť aktívny medzi mladými. 

Podcast Profesie podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.