VYBRAL SI HO OSOBNĚ MOURINHO (Jirka Jarošík nejen o Chelsea)
01:08:26

VYBRAL SI HO OSOBNĚ MOURINHO (Jirka Jarošík nejen o Chelsea)

22.08.2020

Best of Jedle. "John Terry si před zápasem četl bulletin." Domino: "Jak to vypadá, když jde Celtic na pivo?" O tom, jak se stal v Moskvě plavcem. "Kdo nevydržel minutu pod vodou, tak měl klacek a bil ho do hlavy." O (ne)prodaném zápase ve Španělsku. (33:16) "Ty jsi nezmínil, že jsem porazil Mourinha 3:2 na Santiago Bernabéu." David: "To bylo zase domluvený?" @primozkabiny  https://www.youtube.com/watch?v=mczop4UlETI  Produkce: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.