POLITIKA ZVÍTĚZILA NAD FOTBALEM (Tomáš Sivok - 1.část)
30:14

POLITIKA ZVÍTĚZILA NAD FOTBALEM (Tomáš Sivok - 1.část)

19.10.2020
Spolupracoval by s Jiřím Müllerem? Nové Budějky? “Spočítali jsme to na 1mld.” Sivi vidí inspiraci v Beşiktaşi. “Dal bych uklízečce tisícovku za bod.” NEXT? OD YOUTUBU K SCHIZOFRÉNII  https://open.spotify.com/episode/3o3YsLRciprZWZZxt9EYZc  Produkce @doktormafilipa a @primozkabiny: ZAPO - zábava v podcastech  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk      

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.