SIMA NEUMĚL ŘÍCT, ŽE MÁ O DVĚ ČÍSLA VĚTŠÍ BOTY (ft. Tomáš Malínský)
54:27

SIMA NEUMĚL ŘÍCT, ŽE MÁ O DVĚ ČÍSLA VĚTŠÍ BOTY (ft. Tomáš Malínský)

12.02.2021

Olayinka s biblí a červená pro P. Čecha. @malinak_tom “Hele, Ferguson jde.” Poodkryli jsme práci a tréninky Trpišovského. A proč Tomášovi sedli trenéři Hornyak a Hoftych? Trenér Hradce Pilný: “Co jste dělali v tom městě, mně volá o půl pátý majitel, že jsem se porval v hospodě?" NEXT? VRAŽEDNÉ PSYCHÉ  https://open.spotify.com/episode/5dl1h7liCLAqd0SwzRKJXf  DOMINÁTOR  https://ceskamincovna.sk/sk/  K*revsky kvalitní produkce @primozkabiny by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.