MÄKÄRÄINEN STAČÍ MÁLO (MICHAL KRČMÁŘ)
01:18:32

MÄKÄRÄINEN STAČÍ MÁLO (MICHAL KRČMÁŘ)

21.12.2020
ZÁKULISÍ BIATLONU JAKO NIKDY PŘEDTÍM!!! Fourcade před startem ani nepozdraví, Wierer’s druhá meta, Athletes party, bez zkoušky pro olympijské stříbro, Wim Hof před a pivko až v dubnu. ;)  “Norové šlapou na hůlky,” @mkrcmar23 “To je sexuální poradna? :)))” A co Vánoce? PRODUKCE: @zapoofficial NEXT? HOTTO SAKÉ A HOVNO V LAGÚNE ZA IPANEMOU https://open.spotify.com/episode/5vo6iCX6CIlBSis4wwcQYX  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.