PREZIDENT DAL V TUNELU KAPITÁNOVI PĚSTÍ (Jan Rezek - 1.část)
43:56

PREZIDENT DAL V TUNELU KAPITÁNOVI PĚSTÍ (Jan Rezek - 1.část)

22.02.2021
“Trenér postavil opičí dráhu a hodinu jsme žonglovali kolem hřiště.” Jan Rezek v první části rozhovoru nejen o Poborákovi, Bílčusovi ve Špindlu nebo chátrajícím letadle. “Nalili mi flašku vodky a kývl jsem na přestup do Plzně :))” NEXT? ONI MUSÍ PÍCHAT!!!  https://open.spotify.com/episode/2ouJnaKewBqQWCmptbXfAV  ČESKÝ LEV  https://ceskamincovna.sk/sk/search/?text=cesky+lev#  K*revsky kvalitní produkce @primozkabiny by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.