TRENÉR ZOLA NEŠEL V TRESTŇÁKÁCH PORAZIT (Daniel Pudil - 2.část)
45:53

TRENÉR ZOLA NEŠEL V TRESTŇÁKÁCH PORAZIT (Daniel Pudil - 2.část)

02.02.2021
DRUHÝ DÍL ROZHOVORU! @daniel_pudil36: “Spoluhráč z Watfordu si strkal před zápasem prsty do krku, aby se vyblil.” Sex a fazole před zápasem nebyl problém. Zola v kabině? “Nikdy na hráče neřval.” NEXT? FRIGO ROZCHODIL RAKOVINU  https://open.spotify.com/episode/2yPTosIDV6A2EwBZa49ain  Dárek na VALENTÝNA? https://ceskamincovna.sk/sk/darky-valentyn-2499-p/  Produkce by @zapoofficial  https://www.zabavavpodcastoch.sk/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.