VIVA LAS SKALAS (w Jirka Skalák)
01:01:43

VIVA LAS SKALAS (w Jirka Skalák)

07.08.2020

Skali: "Účet za 10 000 liber, dáš kartu do čepice a poslední platí. Nemůžu platit večeři za 400 tisíc, když jsem tady tejden."  https://www.youtube.com/watch?v=7QYiU8jxqQo  @skali10 o Bielsovi: "Já ho nesnáším." Las Vegas? (08:55) Skali: "Těch pět dní bylo těžké období..." Domino: "...jako pro paní?" :)))  @primozkabiny  K*revsky kvalitní produkce: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  ZAPO doporučuje:  https://open.spotify.com/episode/2vQGpI2udgNLDIlbiXhHqs  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.