SPARTU KONEČNĚ ŘÍDÍ TRENÉR, NE HRÁČI (Ivan Hašek st.)
01:07:06

SPARTU KONEČNĚ ŘÍDÍ TRENÉR, NE HRÁČI (Ivan Hašek st.)

19.09.2020

"Conte byl u hráčů neoblíbenej." Hašek i o tom, jak si Wenger myslel, že Petr Čech nemá na Premier League. Stanciův odchod? @ivanhasek: "Oni ho koupí z DVDéčka." Next? Slovenská legenda fotbalového komentování - Marcel Merčiak  https://open.spotify.com/episode/0swcAFjfub1Easg8DbOd8M @primozkabiny v k*revsky kvalitní produkci @zapoofficial https://www.instagram.com/zapoofficial/  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.