MOHL SLAVIT TITUL S LEICESTREM (superMario Lička)
01:02:41

MOHL SLAVIT TITUL S LEICESTREM (superMario Lička)

13.08.2020

Gareth Bale Mariovi: "Až já tu nebudu, tak to převezmeš za mě." Beckham v autobuse: "Sedí tady někdo?" Jaký je Adam Lallana v šatně? A co Baníček? @mariokempes27: "Umřel papež a já přišel o Stadio Olympico." Tréner Jarabinský? "Já jsem mu říkal grapefruit." @primozkabiny  

PRODUKCE: ZAPO  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

ZAPO produkuje aj podcast o NHL  https://open.spotify.com/episode/5yyxHFv8OVXsxKp3UPtjwS  

Podcast PŘÍMO Z KABINY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport, Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.